• Bīdāmās sistēmas

  Bīdāmās sistēmas (1)

  Jūs gribat nopirkt loga bīdāmās sistemas Latvijā? Mēs piedāvājam tikai labākās loga bīdāmās sistemas no izgatavotājiem,kas iepriecinās jūs ar lielisku kvalitāti, cenu un atlaidi loga bīdāmās sistemam. Ražošana, un montāža kvalitāte par saprātīgu cenu. Loga bīdāmās sistemas ir laba izvēle. Tās neaizņem daudz vietas, tāpēc telpas var izmantot optimāli. Loga bīdāmās sistemas paplašina telpu, nodrošinot gaismas plūsmu. Pasūtīt loga bīdāmās sistemas Rīgā un saniemt uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.
 • Plastikāta

  Plastikāta (51)

   Rilat Home plastikāta logu profili ir ar sliktu siltumvadāmību. Līdz ar to siltums neizplūst prom rudens, ziemas aukstajos mēnešos, bet vasaras karstajā laikā telpā iespējams saglabāt patīkamu vēsumu.Tos uzstādot zīvoklī jūs iegūstat daudz lielāku komforta līmeni.Kur pirkt plastikāta logus Latvijā? Rilat Home salonā jus variet pasūtīt plastikāta logus par draudzīgam cenam ar atlaidem. Mes strādājam Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.
 • Koka

  Koka (5)

  Kur pirkt koka logus Latvijā? Kādreiz koks bija vienīgais materiāls, no kā gatavoja logus. Šodien tas jau ir eksluzīvākā lietojumā. No koka logiem nāk svaigums, dabas pirmatnības noskaņas. Rilat Home koki logi ir ekoloģiski draudzīgi, viegli pakļaujas kopšanai, aizsargā iekštelpas no mitruma, atmosfēras iedarbības, nokrisņiem, ielas putekļiem. Bezmaksas uzmērīšana, piegāde un uzstādīšana Rīgā! Zemas cenas un lielas atlaides koka logiem. Jūs variet pasūtīt koka logus un saniemt uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepaja.
 • Rilat Home – tas ir Logu ražošana, montāža un apkalpošana. Mūsdienīga logu konstrukcija sastāv no profila, armējuma, stikla paketes un furnitūras. Mūsu klientiem ir iespējas pasūtīt un uzstādīt pašus jaunākos modifikācijas logus pēc individuāla pasūtījuma.Rilat Home var nopirkt logus Latvijā par pieejamām cenām un atlaidem logiem no ražotaja, kuras var precīzēt – ja jūs sazināsieties ar mūsu speciālistiem. Jūs variet pasūtīt logus Rīgā pie mūms, bonusa mēs piedāvājam uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.