• Starpistabu durvis

  Starpistabu durvis (205)

  Kur nopirkt starpistabas durvis Latvijā? Kompanija Rilat Home - tas ir profisionāļu komanda ar daudzu gadu pieredzi. Mūsu starpistabu durvis tiek izgatavotas no ekoloģiski tīra materiāla un ar vismodernāko aparatūru. Pateicoties tam,starpistabas durvis padarīs dzīvokļa interjeru stilīgāku un interesantāku. Rilat Home mājas lapā ir plašs preču sortiments un draudzīgas cenas uz starpistabas durvis. Jūs variet pasūtīt žalūzijas Rīga starpistabas durvis Rīgā un saņemt atlaidi starpistabas durvim! Mēs piedāvājam uzstādīšanu un piegādi. Rilat Home strāda Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.
 • Metāla durvis

  Metāla durvis (2)

  Kādas Jūsuprāt ir drošas durvis? Pavisam noteikti, jāsaka, ka metāla durvis ir vairākkārt drošākas par koka durvīm. Dzīvokļa metāla durvis nodrošinās augstu aizsardzības līmeni un ērtību. Rilat Home piedava nopirkt metāla durvis Latvijā par rūpnīcas cenām. Izgatavojam precīzi pēc Jūsu izmēriem. Mūsu metālu durvis tiek izgatavotas no ekoloģiski tīra materiāla un ar vismodernāko aparatūru. Pieejamas dažādā komplektācijā. Bezmaksas uzmērīšana, piegāde un uzstādīšana Rīgā! Zemas cenas un lielas atlaides metāla durvīm. Pasūtiet metāla durvis Rīgā un saniemiet uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.
 • Durvis no masīva

  Durvis no masīva (12)

 • Kompozīta durvis

  Kompozīta durvis (2)

  Kompozīta durvis ir kvalitātes, siltuma, drošības un lieliska izskata garantija! Kompozīta durvis, tas ir labākais risinājums! Mūsu kompozīta durvīs ir razōts no materiāla, kas pilnībā neuzsūc mitrumu, noturīgs pret temperatūras svārstībām, tiešos saules staros,efektīva aizsardzība pret siltuma zudumu,lieliska aizsardzība no ielas trokšņa. Nezināt kur nopirkt kompozīta durvis? Pasūtiet kompozitā durvis pie mums un mūsu speciālists atbrauks pie jūms ar profesionālu informāciju. Ātrā pasūtīšana, kvalitātes garanitija,zemas cenas un atlaides kompozita durvim no ražotāja. Mēs piedāvājam uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.
 • Durvju furnitura

  Durvju furnitura (36)

 • Durvis PVC

  Durvis PVC (1)

 • Rilat Home ir viens no vadošajiem Latvijas privātuzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes durvju ražošanu. Rilat Home ražo gan individuāla dizaina, gan standarta projektu durvis. Mūms ir viena no lielakajam noliktavam Latvijā. Rilat home mājas lapā jūs gaida Īpašie piedāvājumi, drudzigas cenas un atlaides durvīm. Durvis ir svarīgs katra mājokļa elements. Izvēloties durvis, jāņem vērā vide, kurā durvis atradīsies un kādi uzdevumi durvīm jāpilda.Nezināt kur nopirkt durvis? Pasūtiet durvis pie mums! Pie mūms strada profesionāli konsultanti, kurie palīdzēs Jūms izvēlēties durvis, kuras ir piemērotas tieši Jūsu mājoklim. Mēs piedāvājam uzstādīšanu un piegādi Rīgā, Jūrmalā,Ventspilī,Jelgavā, Daugavpilī un Liepajā.