Mēs nodrošinām profesionālu apkalpošanu

Logi, Durvis, Skapji, Virtuves, Mēbeles

Kompānija “Rilat Home” — Jūsu uzticamais palīgs mājas labiekārtošanas darbos.

Jau vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi strādājam Latvijas plastmasas logu un mēbeļu ražošanas

tirgū. Šajā laikā produkcijas sortiments ir ievērojamā mērā paplašinājies, un šobrīd „Rilat Home” salonā

Jūs varat iegādāties:

 •  PVC, koka, alumīnija logus, durvis un bīdāmās sistēmas;
 •  Visa veida žalūzijas un moskītu tīklus;
 • Virtuves, skapjus, korpusa mēbeles pēc pasūtījuma;
 •  Metāla un starptelpu durvis jebkurai gaumei.

Kompānijas misija

Mūsu misija – ieekonomēt Jūsu laiku, nervus, bet pats galvenais – naudu. Ja Jūs esat iegādājušies nekustamo īpašumu, esat iesākuši remontu vai arī gluži vienkārši esat izlēmuši atjaunināt interjeru – Jums atliek tikai apmeklēt „Rilat Home” salonu, un vienā vietā, mierīgā garā uzticoties profesionāļiem, piemeklēt visus nepieciešamos, iecerētā interjera, elementus.

Mēs zinām, kā ir paveicama Jūsu mājokļa labiekārtošana patīkama procesa gaitā, gūstot teicamu un pārsteidzošu rezultātu!

Kā mēs strādājam?

10 gadu darba laikā, visnotaļ sarežģītā, dinamiskā tirgū, mēs esam guvuši nenovērtējamu pieredzi un reputāciju, pilnveidojuši ražošanas tehnoloģijas un paaugstinājuši mūsu produkcijas kvalitāti. Mūsu dzinulis ir vēlēšanās virzīties tikai uz priekšu, attīstīties un neapstāties pie sasniegtā. Tieši šī iemesla dēļ, mūsu darbinieki – īsti sava aroda profesionāļi.

Mūsu darbība sākas ar ideju, koncepciju, ko mēs radām kopā ar klientu. Mums palīdz pieredzējuši dizaineri, arhitekti, konstruktori un inženieri. Savā darbā mēs pielietojam modernās tehnoloģijas: datormodelēšanu, 3D vizualizāciju, projektēšanu, un ražošanas jaudu nodrošināšanai tiek izmantots visjaunākais, modernākais, sertificēts aprīkojums.

Mūsu zināšanas apvienojumā ar pieredzi rada brīnišķīgus rezultātus.

Mūsu klienti

Mājokļa labiekārtošana – tā vienmēr ir unikāla pieredze.

Ikviens projekts, vai tā būtu sērijveida dzīvokļa virtuve, dzīvojamās ēkas iestiklošana, daudzpakāpju skapju izbūve vai arī drošu, neuzlaužamu durvju ražošana, – ir neatkārtojams.

Katram klientam mēs piemērojam individuālu pieeju. Visa mūsu produkcija tiek ražota atbilstoši konkrētā projekta precīziem mērījumiem.

Tāds redzējums un atbildība pret veicamo darbu, mums ļāva veiksmīgi paveikt daudzus projektus Latvijā, Zviedrijā, Vācijā, Austrālijā un citās valstīs visā pasaulē.

Līdztekus klientiem privātpersonām, par mūsu pasūtītājiem kļūst arī valsts un komerciālās organizācijas, būvniecības kompānijas, dizaineru studijas, nekustamā īpašuma attīstītāji.

Mēs lepojamies ar mūsu klientiem, kā arī ar savu veikumu viņu labā.

1965067 680865968643600 448570339 n - Par mums

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet darba dienās pa tālruņiem: (+371) 22181877 , 66065560 , no plkst. 9:00 līdz 18:00, rakstiet uz e-pastu: info@rilathome.lv vai arī izmantojiet saziņas veidlapu nodalījumā „Sazināties ar mums», pēc kā ar Jums sazināsies mūsu menedžeris

Kvalitātes garantija

Plastmasas logu un durvju garantijas apkalpošanu veic mūsu firma, ja logu un/vai durvju ailes izmērīšanu un gatavu konstrukciju montāža nodrošina kompanija “RILAT”.

Minimālie termini

Kompānija “Rilat Home” nodarbojas ar plastikāta logiem un durvju remontu, pārdošanu un uzstādīšanu. Uzņēmums dibināts 2006. gadā.

Pastāvīgas atlaides

Vēlaties papildu 5% atlaidi? Pasūtiet produktu vai pakalpojumu no mūsu mājas lapas, aizpildot pieteikumu.

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×