Stikla pakešu maiņa

Stikla pakešu maiņa

Kā viens no logu remonta veidiem ir stikla paketes maiņa.

Stikla pakete – tā ir būvkonstrukcija, kas sastāv no divām vai vairāk stikla loksnēm, kas hermētiski ir savienotas savstarpēji pa perimetru. Maiņas nepieciešamība rodas, ja tiek konstatēti šādi defekti: ieplaisājis vai sasists stikls, atkritumu vai netīrumu parādīšanās iekšpusē, hermetizācijas traucējumi u.tml. Ir iespējams variants, kad vienu paketi nomainām pret daudz labāku ekspluatācijas parametru ziņā.

Saskaroties ar šādas konstrukcijas maiņas nepieciešamību, pirmais jautājums, kas ienāk īpašnieka prātā, ir: „Vai es patstāvīgi spēšu nomainīt stikla paketi?” Atbilde būs: teorētiski – jā, praktiski – nē. Tāda darba veikšanu labāk ir uzticēt speciālistiem.

Stikla paketes maiņas process
Sākumā nepieciešams demontēt ieplaisājušos un sasistos stiklus. Pēc tam nepieciešams atlaist piespiedējplates un ir jāizņem vecā stikla pakete. Esošos stiklus var izņemt izmantojot vakuuma piesūcekņus. Tad, kad tiek sasists lielizmēra vitrīnas stikls, lausku daudzums var būt vienkārši milzīgs. Tādēļ, pirms demontāžas, uz bojātā stikla uzlīmē sastiprinošu plēvi. Rūdītā stikla ražojuma vitrīnas sasitot pārvēršas drupatās, gluži tāpat, kā daudzslāņu, trīskāršais stikls, tostarp, atliek tikai izņemt pašu konstrukciju no profila.

Jaunās stikla paketes uzstādīšanu vecās vietā ieteicams labāk uzticēt pieredzējušiem speciālistiem. Viņi pareizi noteikts izmēru, piemeklēs vajadzīgos parametrus, un to uzstādīs saskaņā ar tehnisko normu prasībām un ievērojot drošības tehnikas norādes. Uzstādīšanas laikā ļoti svarīgi ir saglabāt loga vērtnes formu. Šo procesu profesionāļi dēvē par „vērtnes izstiepšana ar stikla paketi”, un distances ieliktņus. Pat neliela sašķobīšanās var izraisīt vērtnes ieliekšanos, tādējādi jaunā stikla pakete var saplīst.

Tādējādi, stikla pakešu nomaiņa ir salīdzinoši sarežģīts process, kam ir nepieciešamas noteiktas prasmes un zināšanas, un to kvalitatīvi var paveikt tikai augstas kvalifikācijas speciālisti.

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet darba dienās pa tālruņiem: (+371) 22181877 , 66065560 , no plkst. 9:00 līdz 18:00, rakstiet uz e-pastu: info@rilathome.lv vai arī izmantojiet saziņas veidlapu nodalījumā „Sazināties ar mums», pēc kā ar Jums sazināsies mūsu menedžeris

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×