Plastikāta logu remonts

Lai pagarinātu ekspluatācijas laiku, nepieciešams veikt savlaicīgu plastmasas logu remontu un furnitūras regulēšanu. Tikai tādā gadījumā plastmasas logi kalpos ilgi un bez problēmām.

Plastmasas logu remonts

Neraugoties uz savām izcilajām īpašībām, plastmasas logiem, tostarp, ir nepieciešama savlaicīga apkope. Mēs sniedzam Jums pakalpojumus, saistībā ar plastmasas logu regulēšanu, servisa apkopes veikšanu un to remontu.

Logs aizveras neblīvi? Aizsalst vai aizsvīst logi? Vērojamas plaisas vai plīsumi profilā? Mūsu speciālisti savā darbā izmanto jebkuru ražotāju profilus, piemēram: Aluplast, Rehau, Schüco, KBE, Trocal, Avangard, Veka, Gealan, Salamander.

Nepieciešamības un pasūtītāja vēlmes gadījumā veiksim:

Furnitūras maiņu. Mēs piemeklēsim kvalitatīvas, Jums vajadzīgā dizaina, slēdzenes, uzliktņus un eņģes. Plastmasas logiem mēs izmantojam šādu ražotāju furnitūru: ROTO, MACO, SIEGENIA, G-U, WINKHAUS, VORNE.
Furnitūras un vērtņu regulēšanu – logi atveras un aizveras viegli un precīzi.

Spraugu likvidēšana un vērtņu noblīvēšana, lai pasargātu pret caurvējiem.
Gumijas blīvējuma nomaiņu.

Tostarp, nepieciešamības gadījumā, mēs atjaunosim logu ieplaisājušās vērtnes, ar šķidras plastmasas palīdzību.

Mēs Jums palīdzēsim pilnībā izsargāties pret caurvējiem un trokšņiem Jūsu mājoklī!

montazh okon 300x162 - Plastikāta logu remontsLogu remonts 300x201 - Plastikāta logu remonts

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet darba dienās pa tālruņiem: (+371) 22181877 , 66065560 , no plkst. 9:00 līdz 18:00, rakstiet uz e-pastu: info@rilathome.lv vai arī izmantojiet saziņas veidlapu nodalījumā „Sazināties ar mums», pēc kā ar Jums sazināsies mūsu menedžeris.

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×