Plastmasas loga regulēšana

Plastmasas logu regulēšana

 

Logu regulēšana – visizplatītākais pakalpojums. Tas viss ir tādēļ, ka loga furnitūras elementi tiek pakļauti ikdienas lietojumam. Detaļu nolietojumu ir nepieciešams pastāvīgi kontrolēt, lai savlaicīgi tiktu noregulēti no ierindas izgājušie elementi, un novērstu furnitūras maiņu pilnā apmērā. Furnitūru ir iespējams noregulēt patstāvīgi, taču, lai nepieļautu detaļu sabojāšanu, rekomendējams uzticēt loga regulēšanas veikšanu speciālistiem.

Plastmasas loga regulēšana, konkrēti, loga furnitūras regulēšana ir nepieciešama šādos gadījumos:

 1. Atverot un aizverot logu, vērtne aizķer loga rāmi vai jebkādus furnitūras elementus;
 2. No loga var sajust vēja plūsmu, parādījušās plaisas. Vērtne neblīvi pieguļ rāmim;
 3. Loga rokturi nākas griezt ar spēku, nepieciešama piepūle lai aizvērtu logu;
 4. Iesprūduša roktura dēļ nevar atvērt logu, vai, ja tas ir noticis loga vērtnei esot atvērtā pozīcijā, logu nav iespējams aizvērt.
  Visos iepriekšminētajos gadījumos ir nepieciešams veikt loga regulēšanu. Logu vai durvju furnitūras regulēšana ir jāveic, ne retāk kā vienu reizi gadā, un saskaņā ar logu furnitūras ražotāju rekomendācijām, ne retāk, kā vienu reizi pusgadā.

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet darba dienās pa tālruņiem: (+371) 22181877 , 66065560 , no plkst. 9:00 līdz 18:00, rakstiet uz e-pastu: info@rilathome.lv vai arī izmantojiet saziņas veidlapu nodalījumā „Sazināties ar mums», pēc kā ar Jums sazināsies mūsu menedžeris

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×