Lodžiju apdare

Lodžiju iestiklošana
Plastikāta profila ALUPLAST izmantošanas gadījumā balkonu un lodžiju iestiklošanā tiek pielietotas dzīvokļu iestiklošanā izmantotajiem logu blokiem analoģiskās konstrukcijas. Šajā gadījumā jūsu lodžijas vai balkona iestiklošana ir maksimāli siltināta un tanī pašā laikā absolūti pasargāta no izpūšanas un caursalšanas. Dobjo un strādājošo vērtņu mija ļauj pazemināt konstrukcijas kopējo vērtību.

Iestiklošanas ar logu blokiem priekšrocības:

 • Maksimālā siltuma aizsardzība, izpūšanas neesamība;
 • Iespēja ierīkot siltuma zonu uz balkona vai lodžijas;
 • Ventilācijas vārstuļu uzstādīšanas iespēja;
 • Standarta moskītu tīklu uzstādīšanas iespēja;
 • Tehniskais drošums un izturība;
 • Pie mums jūs varat pasūtīt arī krāsaino logu profilu, kurš saskanēs ar jebkādu interjeru. Ir svarīgi arī tas, ka, logu krāsa iekšpusē un ēkas ārpusē var atšķirties, kas ļauj saglabāt ēkas eksterjeru.

Ja jums ir vēlēšanās, Jūs varat izvēlēties profila dekoratīvo apdari, kura imitēs segumu, piemēram, jebkuras sugas koku. Nav jābaidās, ka tā ātri zaudēs savu pievilcību. Dekoratīvā plēve ir noturīga pret ārējās vides iedarbību un tā saglabās krāsu vairāku gadu garumā.

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet darba dienās pa tālruņiem: (+371) 22181877 , 66065560 , no plkst. 9:00 līdz 18:00, rakstiet uz e-pastu: info@rilathome.lv vai arī izmantojiet saziņas veidlapu nodalījumā „Sazināties ar mums», pēc kā ar Jums sazināsies mūsu menedžeris

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×