Aktuāli

Žaluzijas

Interjera salons “RILAT Home” Rīgā, Katlakalna 11, piedāvā plašu žalūziju izvēli Jūsu telpu dekorēšanai un aizsardzībai:

– Rullo-kasešu, rullo, horizontālas, vertikālas, aizsargžalūzijas

– Izgatavojam žalūzijas tieši Jūsu logiem un īsā laikā

Apmeklējot mūsu salonu Jums būs iespēja iepazīties ar visu veidu žalūziju paraugiem, kā arī izskatīt piedāvāto audumu katalogus: vienkrāsaini, ar tekstūru, ar zīmējumu, saules gaismu atstarojoši un citi.

Mēs palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko variantu un cenu, ņemot vērā mērķi un telpas interjeru. Pasūtījumus pieņemam arī pa tālruni.

Mūsu meistari brauc uz nomērīšanu ar katalogiem un palīdz orientēties lielajā audumu izvēlē un pieņemt pareizo lēmumu.

Tuvojās pavasaris. Mēs iesakām uzstādīt moskītu tīklu. Ērti un lēti. Tā pasargās Jūsu telpas ne tikai no uzmācīgajiem odiem un mušām, bet arī no papeļu pūkām, koku lapām un cita veida sīkiem atkritumiem.

Ja Jums ir mājdzīvnieki, tad mēs piedāvājam speciālo tīklu. Tas ir izturīgāks par parasto moskītu tīklu un Jūs varēsiet droši atstāt Jūsu mīluļus mājās ar atvērtiem logiem.

Mēs Jūs varam iepriecināt arī ar jaunumu – žalūzijas „diena-nakts”, kuras var aizvietot ne tikai biezos, bet arī plānos tilla aizkarus. Piedāvājam arī plisētas žalūzijas, kuras ļauj ne tikai nolaist audumu no augšas uz leju, bet arī pacelt no apakšas uz augšu, atstājot augšējo loga daļu neaizsegtu.

Rilat home darbi zaluzi - AktuāliRilat home darbi zaluzi 3 - Aktuāli

Metāla durvju komplektācija

Metāla durvju komplektācija

Ārdurvis – tā ir dzīvokļa seja, un vienlaicīgi arī aizsardzība pret nevēlamiem viesiem.

Daudzi no mums ir aizdomājušies: kas ir būtiskāk izvēloties metāla durvis, to drošība vai ārējais izskats?

MDF UZLIKTNIS

Vispievilcīgākais apdares materiālu ziņā ir MDF panelis. Jūs varat piemeklēt katalogā tā krāsu, uzliktņa reljefa formu, kā arī piemeklēt tādu durvju apdari, kas ideāli iekļausies Jūsu priekšnama kopīgajā stilā. MDF panelis tiek izgatavots sausi presējot smalkas dispersijas koka skaidas augstas temperatūras un spiediena apstākļos. Augšpusē tiek uzklāta polimēru materiāla plēve, kas durvju pārklājumam piešķir nodilumizturību. Šādi paneļi, mitrumizturības un mehānisko parametru ziņā, pārspēj dabīga koka izstrādājumus.

Durvis ar MDF uzliktņiem mēdz būt ar divpusēju apdari, kā arī ar vienpusēju apdari. Neapšaubāmi, ka tas atsaucas uz izstrādājuma cenu, jo divpusēja apdare durvju izmaksas padara nedaudz augstākas. Taču, vienalga, tās pasūtītājam izmaksā daudz mazāk, nekā masīvkoka durvis. Tai skaitā, MDF paneļu durvis ir biezākas par standarta durvīm, tādējādi ievērojamā mērā paaugstinot siltumizolācijas un skaņu izolācijas parametrus.

PULVERKRĀSOŠANA

Pulverkrāsošana – tā ir mūsdienīga ārdurvju apstrādes tehnoloģija, kā ietvaros tiek izmantoti jaunākie atklājumi ķīmijas un fizikas jomā. Uz iepriekšēji apstrādātas metāla virsmas, kas ir sakarsēta līdz noteiktai temperatūrai, ar īpašas tehnikas palīdzību tiek uzklāts metāla pulveris vai polimēru maisījums.

Ar pulvera krāsu pārklātā durvju virsmai piemīt lielāka noturība pret apkārtējās vides iedarbību un pret ilgstošu ultravioletās gaismas iedarbību (neizbalē saulē). Šādiem izstrādājumiem nekaitē jebkāda veida laika apstākļi (pat lietus tieša iedarbība. Pulvera pārklājums droši pasargās Jūsu durvis pret mehāniskiem bojājumiem, jo tam ir piemītoša augstāka triecienizturība, kā arī tiek slēpti metāla defekti un skrāpējumi. Pasūtot metāla durvis privātmājai, vēlams atcerēties, ka durvju ārpuses apdarei obligāti ir jābūt izturīgai pret ārējo apstākļu iedarbību.

Metāla durvīm ar pulvera apstrādi ir piemītošs arī brīnišķīgs un moderns ārējais izskats! Katalogā Jūs varēsiet piemeklēt pulvera krāsojuma krāsu, kas Jums būs piemērota saskaņā ar interjeru. Ja Jūs izlemsiet pasūtīt šāda veida durvis, tad Jūs izdarīsiet labu izvēli, jo durvju kvalitāte ir augsta, bet cena ir zema un pieejama.

DURVJU VĒRTNE AR STIKLA PAKETI

Ja Jums ir apnikuši standarta risinājumi noformējot savas ārpilsētas vasarnīcas interjeru un eksterjeru, tad ir vērts izdomāt kaut ko pavisam nebijušu. Ir vairāki iemesli, lai pasūtītu ārdurvis ar stikla ieliktni.

Pirmkārt, – dekorācijas nolūkā. Konstrukcija ar stikla paketi – tas ir teicams risinājums Jūsu mājokļa noformēšanas sakarā, un, ja tiek izmantotas krāsainas vitrāžas, tad šādas durvis kļūs par brīnišķīgu mājokļa veidolu, akcentējot noformējuma unikalitāti un neatkārtojamību.

Raugoties no praktiskā skatu punkta, tieši durvis ar stikla paketi spēj Jūsu priekšnamu padarīt gaišāku un plašāku, pateicoties tam, ka caur stiklu tumšajā telpā iekļūst saules gaisma.

Vēl kāda praktiska īpašība ir apstāklis, ka durvīm nav vajadzīga actiņa, kas, kā likums, izkropļo redzēto. Lai būtu lietas kursā un zinātu, kas pie Jums ir ieradies, būs pietiekams gluži vienkārši ieskatīties durvju stiklā. Ja Jūs raizējaties par to, ka noziedznieki varētu iekļūt mājā, tad varat būt absolūti droši, jo stikla paketi izspiest nav iespējams – tā ir izturīga, kā metāla plāksne.

APMALES

Apmale – durvju rāmja daļa, kas nosedz spraugu starp durvīm un ailu, kur tiek ievietots rāmis. Kādēļ ir nepieciešamas apmales? Pirmkārt, bez tām durvju izskats pasliktinās, un otrkārt, – atvieglo uzlaušanu ar lauzni: noziedzniekam pietiekami iebāzt lauzni spraugā un izgriezt konstrukciju uz āru. Durvju apmales ievērojamā mērā sarežģī šo noziedzīgo nodomu realizāciju.

DURVJU ROKTURIS

Durvju rokturi, pasūtot standarta komplektācijas durvis, Jūs varat piemeklēt pēc krāsas – zeltītā vai sudrabotā izpildes variantā. Par papildu maksu Jums būs iespēja, no salonā izliktajiem paraugiem, piemeklēt uzlabota dizaina durvju rokturi. Tādējādi pieliekot punktu durvju apdares laikā veidotajam tēlam un piešķirot individualitāti.

NAKTS AIZBĪDNIS

Papildus mēs tostarp klientiem iesakām uzstādīt nakts aizbīdni. Ja uz nakti slēdzenē tiek atstāta atslēga, tad pieredzējušam laupītājam nebūs nekādu grūtību aizķert šo atslēgu no ārpuses, un ar šo pašu atslēgu atslēgt durvis. Aizbīdnis izslēdz šādu iespēju. Tai skaitā, to ir daudz ērtāk lietot dienas  laikā, kad Jūs uzturaties dzīvoklī: Jums nenāksies ievietot atslēgu un to vairākkārtīgi pagriezt, durvju aizslēgšanas vai atslēgšanas sakarā.

Metāla durvju ekspluatācijas instrukcija

Metāla durvju ekspluatācijas instrukcija

 • Nav pieļaujama atslēgas atveres aizsērēšana, smilšu, putekļu, tostarp, arī būvniecības, iekļūšanu durvju cilindrā un citās mehāniskajās daļās. Jāraugās, lai uz ārdurvju sliekšņa vai uz metāla rāmja neuzkrātos netīrumi vai gada ziemas laikā – ledus.
 • Regulāri (reizi trijos mēnešos) ieeļļojiet slēdzenes un eņģes ar silikona ziedi. Novērsiet durvju aizvēršanos, ja ir izbīdītas durvju slēdzeņu mēlītes vai aizbīdņi.
 • Uzstādot ārdurvis, obligāti ir jābūt jumtiņam (lai novērstu nokrišņu nonākšanu uz durvīm) un neapkurināma vējtvera esamība (lai novērstu kondensāta rašanos un paaugstināta mitruma iedarbību). Tādā gadījumā, ja tiek uzstādīts tāds durvju modelis, kas nav paredzēts lietošanai āra apstākļos, ražotājrūpnīca nenes atbildību par lakas un krāsas pārklājumu.
 • Mazgāšanai nerekomendējams izmantot mazgāšanas līdzekļus ar ķīmiski aktīvām un abrazīvām sastāvdaļām.
 • Dabīgā koka koksne un finierskaidas ir hidroskopisks materiāls, tādēļ, dzīvokļi uzstādot durvis ar paneli, nepieciešams pārliecināties, ka konkrētai telpai ir nepieciešamais mitrums un temperatūra. Paneļi ir paredzēti uzstādīšanai telpā, kurā ir 10- 30 grādu temperatūra un mitrums robežās no 50-70%. Tostarp, nav pieļaujamas šo parametru krasas svārstības.
 • Lai saglabātu paneļa ārējo izskatu, nepieciešams izmantot koka mēbeļu kopšanas līdzekļus. Ir pieļaujama paneļa tīrīšana ar mīkstu salveti. Nav pieļaujama rupja, mehāniska iedarbība uz paneli, tā kontaktēšanās ar skābekli, sārmiem un šķīdumiem, kā arī pārmērīga mērcēšana ūdenī. Tādējādi var rasties defektu rašanās uz tās virsmas un ārējā izskata pasliktināšanās.
 • Neatstājiet atslēgu slēdzenē no iekšpuses aizverot durvis.
 • Lai novērstu slēdzeņu sabojāšanos, nav pieļaujams: slēdzenē ievietot divas atslēgas vienlaicīgi, ievietot slēdzenē bojātas atslēgas vai nepiederošus priekšmetus, pagriezt atslēgu, iekams tā nav tikusi ievietota līdz atturim.
 • Nepieļaujiet durvju spēju atvēršanu un aizvēršanu.
 • Aizliegts atvērt durvis plašāk nekā to paredz durvju atvēršanas konstrukcijas leņķis.
 • Durvju fiksēšana atvērtā pozīcijā ir pieļaujama tikai ar mehāniskā durvju aizvērēja vai fiksatoru palīdzību. Nav pieļaujam dažādu priekšmetu likšana zem durvju vērtnes.

Iekšējās un ārējās palodzes

Palodzes un lāseņi
Palodzes uz KSP un MDF bāzes ar laminēto pārklājumu.
Palodzes tiek izgatavotas no ūdensizturīgiem kokskaidu materiāliem un tiek pārklātas ar resnu laminātu. Tādas palodzes ir nodilumizturīgas, nepakļaujas gaismas iedarbībai, nemaina izmērus, neuzbriest un tām nav nepieciešama īpaša kopšana. Palodzes var mazgāt, izmantojot mīkstus (bet neabrazīvos) mazgāšanas līdzekļus.

Palodzēm ir pievilcīgs ārējais izskats. Apdares krāsas un attēli var būt visdažādākie, daži imitē dabīgo koksni, granītu, marmoru.

Palodzes no KSP un MDF ir lētākas nekā palodzes no dabīgajiem materiāliem.

Montāžas procesā, lai novērstu dēļa noslāņošanos pārmērīga mitruma apstākļos, tiek rekomendēts aizvērt palodzes malas, kuras piekļaujas logam un sienām, ar silikona hermētiķi.

Plastikāta palodzes
PVH palodzes pēc savām siltumizolācijas īpašībām pārspēj palodzes no koka vai dabīgā akmens. PVH palodzes tiek apstrādātas ar parastajiem instrumentiem, kuri ir izmantojami koksnes vai plastikāta apstrādei.

Palodzes ir vienkārši kopjamas un tās nav jutīgas pret sadzīves ķīmiju, kā arī pret mehānisko nodilumu, grūti uzliesmojošas un noturīgas pret ilgstošām siltuma slodzēm. Palodzes nebaidās no ūdens un siltuma iedarbības ekspluatācijas procesā:

Temperatūras svārstības no – 30°C līdz 60°C nav bīstamas palodzēm.
Palodzes iztur izdedzināšanas testu.
PVH palodzēm ir speciālās rievas vienmērīgai montāžas putu sadalīšanai. Tās ir ielaminētas ar 200 mikronu biezu plēvi.

Ārējie lāseņi
Ārējais lāsenis ir loga ārējais elements – ārējā „palodze”. Balkonu un lodžiju iestiklošanā var tikt izmantoti arī ārējie lāseņi. Ārējo lāseņu ražošanas pamatmateriāls ir cinkots tērauds.

Ārējais lāsenis un palodze tiek uzstādīti zem loga, nevis saskarē ar to, lai lietus ūdens neiekļūtu savienojuma vietā. Uzstādot lāseni jāievēro, lai loga kārbas apakšējā mala neatrastos zemāk par ailes ārējo malu. Tas ir nepieciešams, lai neaizsegtu speciālos uz loga kārbas ārējās malas esošos ūdens novadīšanas caurumus. Lāsenim nav nepieciešami apmešanas darbi, un tas ir uzstādāms uz putām.

Iebūvētie skapji

Uzņēmums RILAT HOME izgatavo bīdāmo durvju skapjus viesistabām, guļamistabām, bērnu istabām, priekšnamiem un gaiteņiem.

Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus profilus un jaunākas paaudzes furnitūras.

Līdz ar klasiskiem risinājumiem mēs piedāvājam arī mūsdienīgu pieeju durvju noformēšanai: spoguļi vai stikli jebkurā tonī, ar matētu pārklājumu, foto druku, MDF ar glancētu plēvi, ādu ar zīmējumu, utt.

Mūsu speciālisti ar daudzu gadu pieredzi palīdzēs izvēlēties durvju sistēmu, iekšējo pildījumu un ārējo dizainu atbilstoši jūsu vajadzībām un interjeram. Pirms skapja ražošanas mēs izstrādājam skices un vizualizāciju.

Uzticiet skapja ražošanu un uzstādīšanu profesionāļiem!

11024688 869409416455920 4364318072348682436 n - Aktuāli

Polipropilena ( PVC ) durvis

Polipropilēna durvis – pateicoties mūsdienīgā augsto tehnoloģiju materiāla izmantošanai apdarē, izstrādājumiem ir augstas ekspluatācijas īpašības ( stabilitāte, ilglaicīgums un izturība pret mehāniskiem bojājumiem). Iekšdurvis  ar oriģinālu dizainu un efektīvu kontrastainu krāsojumu. Šāds segums ar apjomīgu apdruku pilnībā imitē koka dabisko tekstūru, pārspējot to izturības rādītāju ziņa:

 • izturība pret mehāniskiem bojājumiem ( nošķēlumiem, skrambām, nodilumiem utt.)
 • tvaik izturība un mitrumizturība ( nešķiebjas, neatslāņojas telpās ar paaugstinātu mitrumu: virtuvēs, vannas istabās)
 • ekoloģiski drošas: uzkarstot, neizdala kaitīgās vielas ( formaldehīdus, fenolus un citas ), neveido reakcijas ar vairākumu sadzīves mazgāšanas līdzekļu, kuru sastāvā ir skābes vai sārmi
 • pārklājums neatslāņojas, neizbalē un nemaina krāsu pat tiešos saules staros.polipropilens 400x300 - Aktuāli

Iekšdurvis no labākajām Baltkrievijas un Ukrainas rūpnīcām

Iekšdurvis ar garantiju no labākajām Baltkrievijas un Ukrainas rūpnīcām.
Vairāk nekā 50 veidu!
Mēs esam atlasījuši uzticamākos ražotājus, kuru produkcija atbilst divām galvenajām prasībām: priekšzīmīga kvalitāte un pieejama cena.
Finierētas, laminētas, un no priedes masīvkoka – mūsu salonā Jūs atradīsiet durvis jebkurai gaumei, dzīvoklim, mājai, un ofisam.

Vērtņu izmēri: 60, 70, 80, 90 x 200 cm.
Komplektācija: vietne, durvju kārba, eņģes, slēdzene, blīvgumija.

Pasūtot durvis ir iespēja tās komplektēt ar apmalēm, paplašinātāju, kā arī augstas kvalitātes rokturiem – pieejami vairāk nekā 30 modeļu.

Durvju uzstādīšanu, tai skaitā arī iekšdurvju, nepieciešams uzticēt profesionāļiem – tiem, kuri ar to nodarbojas katru dienu, pārzina visas nianses un galvenais – ir atbildīgi par kvalitatīvu gala rezultātu. Mūsu meistari ar 10 gadu pieredzi durvju montāžā, savā darbā izmanto tikai kvalitatīvus materiālus un darbarīkus.

Mēs piedāvājam pakalpojumus no idejas līdz rezultātam:
– Konsultācijas durvju izvēlē;
– Individuāla nomērīšana pirms pasūtījuma;
– Durvju kārbu salikšana;
– Apmaļu apgriešana;
– Durvju piegāde;
– Veco durvju demontāža un jaunu durvju montāža;
– Apdare pēc durvju montāžas.

Ir iespējama durvju uzstādīšana metāliskajā rāmī bez tās izgriešanas 602, 119, 103, 104, 467, „lietuviešu”, „hrusčova” un citos sērijveida dzīvokļos.

Apskatīt paraugus un saņemt konsultāciju var mūsu salonā „Rilat Home” Rīgā, Daugavgrīvas ielā 68a.

04 - Aktuāli
Rilat Home SIA

Lai noformētu pasūtījumu un saņemtu pilnīgu informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem un cenām, zvaniet pa tālruni (+371) 22181877, 66065560 no 9.00 līdz 18.00 darbdienās, rakstiet uz e-pastu info@rilathome.lv vai izmantojiet formu sadaļā „Sazināties ar mums”, pēc informācijas pieprasījuma saņemšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris.

PinExt - Aktuāli

Pasūtīt
  ×

  Cделать заказ

   
   ×

   Create Order

    
    ×